X
تبلیغات
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در سال 96

شرکت غرفه سازی رایکا

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در سال 96

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در روز 21 تا 24 مرداد ماه  1396 در نمایشگاه بین المللی تهران با هدف انتقال فناوری صنعت ساختمان برگزار می‌شود. امید است تعریف برنامه‌های جدید بتواند راهکارهایی برای خارج شدن این صنعت مهم از رکود ارائه شود.

 

اگر در زمینه صنعت ساختمان کسب و کاری دارید، نباید هرگز فرصت شرکت در این نمایشگاه را از دست بدهید. برای شرکت در این نمایشگاه باید برای ثبت نام در آن اقدام کرده باشید و پس از گرفتن غرفه نمایشگاهی باید برای طراحی آن اقدام نمایید. حتما شما هم می‌دانید که غرفه سازی کاری تخصصی است که باید توسط افراد متبحر انجام شود. هرگز فکر نکنید که با داشتن کمی تجربه در زمینه طراحی خواهید توانست خود این کار را انجام دهید. اگر قرار باشد در نمایشگاه بدرخشید، باید به طراحی غرفه خود اهمیت زیادی بدهید. اگر می‌خواهید بازدید کنندگان نمایشگاه در میان انبوه شرکت‌ کنندگان برای دیدار از غرفه شما زمان بگذارند، باید از طرح‌های خلاقانه برای آن استفاده کنید تا نتیجه لازم را بگیرید.

 

 

شرکت‌های غرفه سازی رایکا می تواند شما را در امر طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی ، تجهیزات نمایشگاهی  در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یاری می رساند.

www.raykasazan.com


برچسب‌ها: تجهیزات نمایشگاهی,هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت,غرفه نمایشگاهی,
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۱۹ توسط admin raykasazan دسته : نظر(0)